Společnost

Vítejte na stránkách developerské společnosti

BRAND – RHS s.r.o.

vodn___strana_spole__nostHlavním těžištěm naší činnosti je výstavba a prodej rodinných domů – dvojdomů ve vlastních lokalitách, dále pak prodej plně zainvestovaných pozemků na rodinné domy, bytové domy, ale i komerční výstavbu a výstavbu technické infrastruktury. Zkušenosti na trhu nemovitostmi získáváme již od poloviny 90.let. Za dobu našeho působení na realitním trhu jsme úspěšně realizovali prodej více než 200 stavebních pozemků a 30 rodinných domů v námi zainvestovaných lokalitách berounska a okolí Prahy. Samozřejmostí je poskytování kompletního smluvního servisu a poradenství v oblasti financování koupě nemovitosti. Poskytujeme financování developerských projektů, nabízíme jejich odkup i obchodní spolupráci při jejich realizaci.

 

 

 

 

foto_bhs_hNámi nabízené domy jsou navrženy s důrazem na nízké provozní náklady . Oproti samostatně stojícím rodinným domům má řešení dvojdomu výhody v lepším využití pozemku a ve větších odstupových vzdálenostech od sousedících domů, velmi významná je úspora energie, neboť netopíte celou jednou stěnu domu.

Nabízené pozemky mají zajištěnou kompletní technickou infrastrukturu v rozsahu kanalizace, voda, elektro, plyn, komunikace včetně veřejného osvětlení. Naším cílem je nabídnout cenově dostupné bydlení s dobrým dopravním spojením, dostupností služeb, ale i blízkostí přírody.

 

Naše stěžejní lokality najdete v okolí měst Beroun a Králův Dvůr ve Středočeském kraji. Přehled nabízených lokalit pro výstavbu dvojdomů i kompletní výčet našich aktuálních i realizovaných projektů stavebních pozemků ukazuje naše zkušenosti z tohoto reagionu.

 

 

Brand-RHS, s.r.o., Rooseveltova 13, Praha 6, 160 00, info@brand-rhs.cz


Homolka IV

Otevřeli jsme novou lokalitu Homolka IV – Beroun, kde naleznete...


Více
Archiv novinek 20 Červenec, 2016

Pod Máchovnou II

Byla otevřena nová lokalita Pod Máchovnou II – Králův...


Více
Archiv novinek 20 Červenec, 2016

Doporučujeme
Stavíme pro Vás dům na klíč

Více


© BRAND - RHS spol. s r.o. 2009