Králův Dvůr – „Pod Máchovnou II“ – výstavba dvojdomů

 

obrázek s cenovkou

mapa lokality       cesta k lokalitě     standarty+nadstandarty

 

dum_za_cenu_bytu_0

 

———————————————————————————————————————–

Dům včetně pozemku, parkovacích stání a venkovního komínu nabízíme

cenovka 3999000

————————————————————————————————————————

 

 Nízkoenergetické rodinné domy   4+kk 115 m2

Naše společnost Vám v této lokalitě nabízí i nízkoenergetické rodinné domy – dvojdomy. Domy jsou navrženy s důrazem na nízké provozní náklady – jejich energetická náročnost je v kategorii „úsporná“ (odhadované průměrné měsíční náklady na vytápění domu cca 1500,-Kč). Oproti samostatně stojícím rodinným domům má řešení dvojdomu výhody v lepším využití pozemku a ve větších odstupových vzdálenostech od sousedících domů, velmi významná je úspora energie, neboť netopíte celou jednou stěnu domu.

Dům se nachází v lokalitě Pod Máchovnou II na rozhraní Berouna a Králova Dvora, celá lokalita je plně zainvestovaná, jsou dokončeny všechny inženýrské sítě (voda, kanalizace, elektro) a komunikace včetně veřejného osvětlení. Pro snadný příjezd k lokalitě Vám nabízíme mapu cesty k lokalitě Pod Máchovnou II. V okolí lokality se nachází kompletní občanská vybavenost, která Vám zajistí vysoký komfort bydlení.

V přípravě je výstavba 5 dvojdomů, doba výstavby je 7 měsíců od zahájení výstavby konkrétního domu.

 

dum1 mapa rezervací Pod Máchovnou II

 

Koncepce domu s klasickou sedlovou střechou v maximální možné míře respektuje umístění lokality a její vztah k okolní přírodě a zároveň požadavky dnešní doby na moderní bydlení. Každý dům má základní dispozici 4+kk, celková vnitřní plocha je 115m2. Nabízíme také úspornější variantu domu, kde při stejné dispozici 4+kk je celková vnitřní plocha 100m2.

 

Typy nabízených dvojdomů

tabulka variant Pod Máchovnou II

 

 

Moderně řešené domy se striktně oddělenou společenskou a soukromou zónou plně vyhovují současným trendům moderního bydlení. V přízemí je velkoryse řešený obývací pokoj s kuchyňským koutem, WC, technická místnost a sklad pod schody. V prvním patře jsou tři obytné místnosti a koupelna s WC. Dispozice domu je navržena tak, aby poskytovala velké množství skladovacích ploch (prostory předurčené pro vestavné skříně apod.). V podkroví je k dispozici volný prostor využitelný jako další skladovací prostory. Součástí stavby jsou dvě parkovací stání ze zámkové dlažby a oplocení pozemku. Jako samozřejmost bereme možnost volby interiérových prvků – dveře, podlahy, obklady, dlažby nebo zařizovací předměty. V případě zájmu nabízíme i možnost realizace široké škály nadstandardních řešení. Abychom pro Vás zajistili bohatý výběr koupelnových prvků, spolupracujeme se zavedenou společností Imagine Interier, v prodejně firmy Interfloor Vám rádi předvedou širokou škálu podlah, realizaci dveří zajišťuje CAG – nové dveře.  Nabízíme ke shlédnutí kompletní seznam standardních prvků s možností volby i možných nadstandardů.    

V současné době nabízíme též možnost výběru různých typů střech: valbováplochá, pultová (dokumentace k ploché a pultové střeše je v přípravě). AKCE! Ve standardu je již komín pro krbová kamna!

Dům je zděný a při výstavbě jsou používány osvědčené kvalitní materiály předních výrobců.

 

 

Lokalitu si můžete prohlédnout na našich fotkách:

foto3-w foto2-w foto1-w

 

Realizaci dvojdomu zajišťuje stavební firma LSTP stav, s.r.o. První dvojdům byl dokončený na konci léta 2012 v lokalitě Královské Údolí v Králově Dvoře. V případě zájmu je možné zajistit prohlídku ukázkového domu po telefonické dohodě.  Výstavbu dvojdomů realizujeme výhradně bez účasti bankovního financování, čímž je významným způsobem zvýšena jistota našich klientů. Abyste si dále mohli udělat lepší představu o naší nabídce, můžete si prohlédnout proces výstavby dvojdomuzároveň si můžete prohlédnout již dokončený dvojdům v naší galerii.

 

Výhodné financování je další službou pro naše klienty. Po výběru parcely bude podepsána smlouva o budoucí kupní smlouvě bez jakékoli platby – žádné platby v průběhu stavby!

Teprve po dokončení výstavby domu a jeho kolaudaci bude podepsána kupní smlouva, po jejímž podpisu bude uhrazena celá kupní cena.

V případě financování hypotékou je možné hypotéku vyřizovat již v průběhu stavby –  na základě dlouholeté spolupráce nabízí ČSOB Praha 6 našim klientům zvýhodněné úrokové sazby hypotečního úvěru, s financováním Vám rádi pomůžeme!

Po zavkladování kupní smlouvy je již dům plně k dispozici budoucím majitelům.

 ———————————————————————————————————————- 

Dům včetně pozemku, parkovacích stání a venkovního komínu nabízíme

cenovka 3999000

 

———————————————————————————————————————–

 

Užitečné odkazy

 

 

Kontaktní formulář:

Vaše jméno (vyžadováno)

Váš email (vyžadováno)

Předmět

Vaše zpráva

Galerie:


Homolka IV

Otevřeli jsme novou lokalitu Homolka IV – Beroun, kde naleznete...


Více 20 Červenec, 2016
Archiv novinek

Pod Máchovnou II

Byla otevřena nová lokalita Pod Máchovnou II – Králův...


Více 20 Červenec, 2016
Archiv novinek

Doporučujeme
Stavíme pro Vás dům na klíč

Více


© BRAND - RHS spol. s r.o. 2009