Králův Dvůr – „Popovice“ – výstavba dvojdomů

 

     mapa lokality          cesta k lokalitě         standardy+nadstandardy 

 

dum_za_cenu_bytu_0

 

 ———————————————————————————————————————–

Celková cena domu 100 m2 včetně pozemku, parkovacích stání a venkovního komínu činí

 

 ———————————————————————————————————————–

 Nízkoenergetické rodinné domy  4+kk 100 m2  a  4+kk 115 m2

Naše společnost Vám nabízí nízkoenergetické rodinné domy – dvojdomy. Domy jsou navrženy s důrazem na nízké provozní náklady – jejich energetická náročnost je v kategorii „úsporná“ (odhadované průměrné měsíční náklady na vytápění domu cca 1500,-Kč). Oproti samostatně stojícím rodinným domům má řešení dvojdomu výhody v lepším využití pozemku a ve větších odstupových vzdálenostech od sousedících domů, velmi významná je úspora energie, neboť netopíte celou jednou stěnu domu.

Dům se nachází v lokalitě Popovice v Králově Dvoře u Berouna. Jedná se o lokalitu s vynikající dopravní dostupností (po dálnici D5 do Prahy za 15 minut, bus+vlak v místě), zároveň lokalita tvoří uzavřený celek s přístupovou komunikací dovnitř této lokality. Takové řešení zaručuje klid a zvyšuje komfort bydlení. V této chvíli jsou dokončeny vodovod, kanalizace, vedení NN a komunikace včetně veřejného osvětlení. Pro snadný příjezd k lokalitě Vám nabízíme mapu cesty k lokalitě Popovice

V přípravě je výstavba 6 dvojdomů a jednoho soliterního rodinného domu, výstavba bude připravena v 2.polovině 2014, přičemž dokončení výstavby je do 7 měsíců od zahájení výstavby konkrétního domu.

 

7DB mapa_bez_rezervac___0

 

Koncepce domu v maximální možné míře respektuje umístění lokality a její vztah k okolní přírodě a zároveň požadavky dnešní doby na moderní bydlení. Každý dům má základní dispozici 4+kk, celková vnitřní plocha je 100m2. Nabízíme také komfortnější variantu domu, kde při stejné dispozici 4+kk je celková vnitřní plocha 115m2.

 

Typy nabízených dvojdomů a soliterního RD

 

 

 

Moderně řešené domy se striktně oddělenou společenskou a soukromou zónou plně vyhovují současným trendům moderního bydlení. V přízemí je velkoryse řešený obývací pokoj s kuchyňským koutem, WC, technická místnost a sklad pod schody. V prvním patře jsou tři obytné místnosti a koupelna s WC. Dispozice domu je navržena tak, aby poskytovala velké množství skladovacích ploch (prostory předurčené pro vestavné skříně apod.). V podkroví je k dispozici volný prostor využitelný jako další skladovací prostory. Součástí stavby jsou dvě parkovací stání ze zámkové dlažby a oplocení pozemku. Jako samozřejmost bereme možnost volby interiérových prvků – dveře, podlahy, obklady, dlažby nebo zařizovací předměty. V případě zájmu nabízíme i možnost realizace široké škály nadstandardních řešení. Abysme pro Vás zajistili bohatý výběr koupelnových prvků, spolupracujeme se zavedenou společností Koupelny Ptáček, v prodejně firmy Interfloor Vám rádi předvedou širokou škálu podlah, realizaci dveří zajišťuje CAG – nové dveře.  Nabízíme ke shlédnutí kompletní seznam standardních prvků s možností volby i možných nadstandardů

 

 V současné době nabízíme též možnost výběru různých typů střech: valbováplochá, pultová (dokumentace k ploché a pultové střeše je v přípravě). AKCE! Ve spolupráci se společností Zahrada Lisý nabízíme studii zahradních úprav zdarma! Ve standardu je již komín pro krbová kamna!

Dům je zděný a při výstavbě jsou používány osvědčené kvalitní materiály předních výrobců.

Jednu z možností řešení lokality si můžete prohlédnout na naší vizualizaci:

 

2c 3c

Realizaci dvojdomu zajišťuje stavební firma LSTP stav, s.r.o. První dvojdům byl dokončený na konci léta 2012 v lokalitě Královské Údolí v Králově Dvoře. V případě zájmu je možné zajistit prohlídku ukázkového domu po telefonické dohodě.  Výstavbu dvojdomů realizujeme výhradně bez účasti bankovního financování, čímž je významným způsobem zvýšena jistota našich klientů. Abyste si dále mohli udělat lepší představu o naší nabídce, můžete si prohlédnout proces výstavby dvojdomuzároveň si můžete prohlédnout již dokončený dvojdům v naší galerii.

Výhodné financování je další službou pro naše klienty. Po výběru parcely bude podepsána smlouva o budoucí kupní smlouvě bez jakékoli platby – žádné platby v průběhu stavby!

Teprve po dokončení výstavby domu a jeho kolaudaci bude podepsána kupní smlouva, po jejímž podpisu bude uhrazena celá kupní cena.

V případě financování hypotékou je možné hypotéku vyřizovat již v průběhu stavby –  na základě dlouholeté spolupráce nabízí ČSOB Beroun našim klientům zvýhodněné úrokové sazby hypotečního úvěru, s financováním Vám rádi pomůžeme!

Po zavkladování kupní smlouvy je již dům plně k dispozici budoucím majitelům.

 ———————————————————————————————————————–

Celková cena domu 100 m2 včetně pozemku, parkovacích stání a venkovního komínu činí

 ———————————————————————————————————————–

Užitečné odkazy

 

Galerie:


Homolka IV

Otevřeli jsme novou lokalitu Homolka IV – Beroun, kde naleznete...


Více 20 Červenec, 2016
Archiv novinek

Pod Máchovnou II

Byla otevřena nová lokalita Pod Máchovnou II – Králův...


Více 20 Červenec, 2016
Archiv novinek

Doporučujeme
Stavíme pro Vás dům na klíč

Více


© BRAND - RHS spol. s r.o. 2009