Králův Dvůr – „Na Výsluní II“ – výstavba dvojdomu

obr__zek_s_cenovkou_1

 

mapa lokality     cesta k lokalitě     standardy+nadstandardy    

dum_za_cenu_bytu_0

 

banner_prod__no

 

 ———————————————————————————————————————–

Celková cena domu včetně pozemku, parkovacích stání a venkovního komínu činí

 

cena_3090000_v___DPH

 

————————————————————————————————————————

 

 Nízkoenergetické rodinné domy   4+kk 115 m2

Naše společnost Vám v této lokalitě nabízí i nízkoenergetické rodinné domy – dvojdomy. Domy jsou navrženy s důrazem na nízké provozní náklady – jejich energetická náročnost je v kategorii „úsporná“ (odhadované průměrné měsíční náklady na vytápění domu cca 1500,-Kč). Oproti samostatně stojícím rodinným domům má řešení dvojdomu výhody v lepším využití pozemku a ve větších odstupových vzdálenostech od sousedících domů, velmi významná je úspora energie, neboť netopíte celou jednou stěnu domu.

Dům se nachází v lokalitě Na Výsluní II v Králově Dvoře u Berouna, celá lokalita je plně zainvestovaná, jsou dokončeny všechny inženýrské sítě (voda, kanalizace, elektro) a komunikace včetně veřejného osvětlení. V lokalitě je možné zakoupit i samotný pozemekpro snadný příjezd k lokalitě Vám nabízíme mapu cesty k lokalitě Na Výsluní II.

V přípravě je výstavba 2 dvojdomů.

Koncepce domu s klasickou sedlovou střechou v maximální možné míře respektuje umístění lokality a její vztah k okolní přírodě a zároveň požadavky dnešní doby na moderní bydlení. Každý dům má základní dispozici 4+kk, celková vnitřní plocha je 115m2.

Moderně řešené domy se striktně oddělenou společenskou a soukromou zónou plně vyhovují současným trendům moderního bydlení. V přízemí je velkoryse řešený obývací pokoj s kuchyňským koutem, WC, technická místnost a sklad pod schody. V prvním patře jsou tři obytné místnosti a koupelna s WC. Dispozice domu je navržena tak, aby poskytovala velké množství skladovacích ploch (prostory předurčené pro vestavné skříně apod.). V podkroví je k dispozici volný prostor využitelný jako další skladovací prostory. Součástí stavby jsou dvě parkovací stání ze zámkové dlažby a oplocení pozemku. Jako samozřejmost bereme možnost volby interiérových prvků – dveře, podlahy, obklady, dlažby nebo zařizovací předměty. V případě zájmu nabízíme i možnost realizace široké škály nadstandardních řešení. Abysme pro Vás zajistili bohatý výběr koupelnových prvků, spolupracujeme se zavedenou společností Koupelny Ptáček, v prodejně firmy Interfloor Vám rádi předvedou širokou škálu podlah, realizaci dveří zajišťuje CAG – nové dveře.  Nabízíme ke shlédnutí kompletní seznam standardních prvků s možností volby i možných nadstandardůV současné době nabízíme též možnost výběru různých typů střech: valbováplochá, pultová (dokumentace k ploché a pultové střeše je v přípravě). AKCE! Ve spolupráci se společností Zahrada Lisý nabízíme studii zahradních úprav zdarma! Ve standardu je již komín pro krbová kamna!

Dům je zděný a při výstavbě jsou používány osvědčené kvalitní materiály předních výrobců.

Realizaci dvojdomu zajišťuje stavební firma LSTP stav, s.r.o. První dvojdům byl dokončený na konci léta 2012 v lokalitě Královské Údolí v Králově Dvoře. V případě zájmu je možné zajistit prohlídku ukázkového domu po telefonické dohodě.  Výstavbu dvojdomů realizujeme výhradně bez účasti bankovního financování, čímž je významným způsobem zvýšena jistota našich klientů. Abyste si dále mohli udělat lepší představu o naší nabídce, můžete si prohlédnout proces výstavby dvojdomuzároveň si můžete prohlédnout již dokončený dvojdům v naší galerii.

Výhodné financování je další službou pro naše klienty. Po výběru parcely bude podepsána smlouva o budoucí kupní smlouvě bez jakékoli platby – žádné platby v průběhu stavby!

Teprve po dokončení výstavby domu a jeho kolaudaci bude podepsána kupní smlouva, po jejímž podpisu bude uhrazena celá kupní cena.

V případě financování hypotékou je možné hypotéku vyřizovat již v průběhu stavby –  na základě dlouholeté spolupráce nabízí ČSOB Beroun našim klientům zvýhodněné úrokové sazby hypotečního úvěru, s financováním Vám rádi pomůžeme!

Po zavkladování kupní smlouvy je již dům plně k dispozici budoucím majitelům.

 ———————————————————————————————————————- 

Celková cena domu včetně pozemku, parkovacích stání a venkovního komínu činí

cena_3090000_v___DPH

 ———————————————————————————————————————–

Užitečné odkazy

 


Homolka IV

Otevřeli jsme novou lokalitu Homolka IV – Beroun, kde naleznete...


Více 20 Červenec, 2016
Archiv novinek

Pod Máchovnou II

Byla otevřena nová lokalita Pod Máchovnou II – Králův...


Více 20 Červenec, 2016
Archiv novinek

Doporučujeme
Stavíme pro Vás dům na klíč

Více


© BRAND - RHS spol. s r.o. 2009